top of page

משפט אזרחי ומסחרי

ליטיגציה

ליטיגציה

המשרד מנהל ומופיע בתיקים רבים בבתי המשפט. כמו כן, המשרד מייצג בכל ערכאות השיפוט בישראל.

התיקים אותם מנהל המשרד, עוסקים במגוון רחב של תחומי התמחות המשרד, לרבות בתחום דיני המעמד אישי ; ומגוון תחומים מסחריים ועסקיים. 

ייצוג נכון בבתי המשפט מחייב לימוד קפדני של כל פרט ופרט בתיק, ביקורתיות  ויכולת גבוהה של ניתוח מעמיק תוך ירידה לפרטים.

ניהול נכון של תיק בבית המשפט יכול פעמים רבות להכריע את הכף, ומכאן החשיבות הרבה במקצועיות ובהכרת התיק לפרטיו.

חוזים

חוזים

המשרד עורך הסכמים רבים במגוון רחב של תחומים, והוא בעל ניסיון רב בתחום זה.

תחום החוזים הינו חשוב ביותר הואיל והוא נועד להסדיר את האינטרסים של הצדדים, במטרה למנוע ככל הניתן מחלוקות עתידיות. ולכן, על עורך הדין מעבר למחוייבתו להגן על זכויות הצדדים לחוזה, להכיר מגוון רחב של נושאים כלכליים הקשורים בנושא החוזה.

על עורך החוזה לרדת לסוף דעתם של הצדדים, לצפות חיכוכים עתידיים וליתן להם פתרונות הולמים מראש בדמותם של מנגנונים ראויים.

לשם כך, על עורך ההסכם להיפגש עם הצדדים, או עם הצד אותו הוא מייצג, להבין וללמוד מהם כראוי מהי מטרת ההסכם ומה הם ציפיותיהם בכל הקשור לסדרי העבודה בקשר עם ההסכם.

על עורך הדין להשקיע מחשבה רבה בעריכת ההסכם, על מנת שיוכל לעמוד במבחן המציאות.

כדי להכין הסכם ראוי בין הצדדים נידרשת מלאכת מחשבת ויכולת ציפייה ותכנון, דבר המצריך ניסיון רב, אותו מעניק המשרד ללקוחותיו.

הוצאה לפועל

הוצאה לפועל

תחום ההוצאה לפועל הינו תחום אשר דורש מיומנות, סבלנות וניסיון.

מערכת ההוצאה לפועל, השוכנת ליד כל בית שלום בישראל, הינה מערכת עמוסה לעייפה, כאשר ברקע הדברים ניצבת העובדה כי אחוזי הגבייה בישראל, אינם גבוהים, בלשון המעטה.

ולכן, ניהול וליווי תיק הוצאה לפועל דורש ניסיון ויכולת הבנה לא פשוטה. מערכת ההוצאה לפועל מעניקה הגנות רבות לחייבים, וכלים לא מעטים לזוכים. לכן, חשוב להבין ההליכים השונים בה, ולנהלה ביתר תשומת לב.

המשרד מלווה ומנהל תיקי הוצאה לפועל רבים ברחבי הארץ, והגיע בתחום זה להישגים משפטיים רבים.

זכויות יוצרים

דיני זכויות יוצרים

תחום זה אימץ לחקיקה הישראלית הסדרים שנקבעו בחקיקה אנגלית לפני כ-100 שנים, דבר שהצריך  את התאמות החקיקה והלכות בית המשפט לדין בזמננו, לעידן הטכנולוגי והאינטרנט שפרץ גבולות רבים בתחום זה כגון סוגיית הורדת המוזיקה בקבצי שיתוף אתרים.

התפתחות נושא זה נעשית על רקע מגמות רבות שעובר העולם המודרני, בו הקניין המוחשי כמו פיסת אדמה, אינו אלא סוג קניין השווה ערך (שלעיתים שווה הרבה) לקניין רוחני.

זכויות יוצרים הינה זכות רחבה ביותר שגבולותיה לא תמיד ברורים, במיוחד כאשר זכות זו איננה נרשמת בישראל במרשם כלשהו, ועל כן, נושא זה דורש ניסיון וידע ספציפי.

סימני מסחר

תחום זה הוא זרוע נוספת לענף הקניין הרוחני.

לבתי עסק רבים, קל וחומר לבתי עסק ידועים ומוכרים שהפכו למותג, יש דבר אשר נועד לזהותם כגון: סימן, צליל, צבע וכדומה, עם אותו המותג, ולכך ישנן אין ספור דוגמאות.

המחוקק בישראל העניק כמו בעולם את היכולת של בעל העסק ו/או המותג להגן על אותו הסימן שמזוהה עמו, ולכן העניק היכולת לרשום סימן מסחר בישראל אצל רשם סימני המסחר.

לרוב, ההגנה המוענקת הינה רק על סימני מסחר אשר נרשמו אצל רשם סימני המסחר, אולם החוק העניק למותג מוכר היטב כגון "קוקה קולה", להינות מהגנה בישראל, גם אם לא רשם את הסימן בישראל.

המשרד כאמור עוסק בענפי הקניין הרוחני רבות, ומעניק ללקוחותיו ייעוץ מקצועי ומלווה הליכים משפטיים מורכבים בתחום.

סימני מסחר

ניהול תיקים בינלאומיים
המשרד מייצג ומטפל בתיקים בינלאומיים הן בתחום עריכת הסכמים בינלאומיים, תוך ליווי וייעוץ עם גורם רלוונטי הבקיא בדין הזר, והן בתחום המסחר הבינלאומי.

בנוסף, מייצג ומטפל המשרד במקרים של מרמה והונאות בינלאומיות הן בליווי המשפטי במדינה הזרה והן בייצוג ובליטיגציה במדינת ישראל, בפן האזרחי ובפן הפלילי.

 

בתחום זה למשרד ניסיון רב בשל ניהול תיקים בעלי מורכבות משפטית גדולה.

תיקים בינלאומיים
bottom of page